Bohoslužby ve vinohradském sboru Vinohradský sbor Českobratrské církve evangelické patří do pestrobarevné množiny křesťanských církví. To jsou skupiny lidí, kteří kromě vzájemných sympatií a mnoha dalších vazeb neustále, se staletou nepřerušenou tradicí, krouží kolem příběhu nazaretského Ježíše. O Ježíši věříme, že je mesiášem (řecky se to řekne christos), kterého od biblických dob vyhlížejí Židé jako božského zachránce. Ve tváři Ježíše Krista spatřujeme tvář Hospodina, Boha, který to se světem myslí dobře.

Bohoslužby se konají každou neděli od 9:30 hodin.
Adresa: Korunní 60, 120 00 Praha 2, Vinohrady
Telefon: 224 253 550
Mobil: 775 243 550 pouze v pracovní době
Jak nás najdete? Zde je mapa.

vystava

Evangelický sbor v Praze na Vinohradech vás zve na benefiční koncert

Daniel Jun (klavír) a Rebeka Hoblik (zpěv)

Koncert se koná ve čtvrtek 23. září 2021 od 19 hodin v kostele ČCE v Praze na Vinohradech, Korunní 60. Na programu jsou skladby E. Griega F. Liszta, G. Gershwina a další. Výtěžek koncertu bude věnován na podporu činnosti Berkat z.s. (více na www.berkat.cz)

vystava

Evangelický sbor v Praze na Vinohradech vás zve na výstavu lavírovaných kreseb Ondřeje Rady

Asijské maličkosti II

aneb Soudce Ti a případ japonské gejši.

Vernisáž vzhledem k epidemické situaci neproběhne. Výstava potrvá do 29.8.2021 a bude přístupná každou neděli po bohoslužbách (cca od 10:45 do 11:15) nebo po dohodě na tel. 604 617 764. Zde si můžete stáhnot doprovodný text.