Nouzový stav

Bratři a sestry, milí přátelé,
na 1. neděli adventní vás zveme na bohoslužby s Večeří Páně. Kvůli mimořádným opatřením jsou omezena na 20 účastníků, ale budou se konat dvakrát za dopoledne - od 9.00 a od 10.00. Prosíme vás, přihlašte se na ně - zapište se do tabulky na docs.google.com

Zveme vás také k biblickým hodinám online - od úterý 24.11. se na ně můžete přihlásit na odkazu https://meet.jit.si/Biblická Přihlašovat se je možné vždy od 18.45 a začínáme pak v 19.00.

I nadále pro vás budeme bohoslužby nahrávat a zveřejňovat každou neděli na našich webových stránkách vždy asi od 10.30.
Zatím se nekonají ani pravidelná shromáždění v týdnu (biblické hodiny, náboženství a konfirmační cvičení). Na facebookovém profilu sboru můžete denně poslechnout „Slovo na den”, najdete tam i videa, která připravuji pro děti.

SLEDUJTE, PROSÍM, NADÁLE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY, PŘÍPADNĚ MŮŽETE ZAVOLAT DO SBOROVÉ KANCELÁŘE (775 243 550), ABYSTE VĚDĚLI, JAKÝ JE AKTUÁLNÍ STAV A KTERÁ SHROMÁŽDĚNÍ SE KONAJÍ. Budeme se snažit vás vždy včas informovat.

Přejeme vám, aby vás důvěra v boží věrnost osvobozovala k odpovědnému, nadějnému a lidskému jednání i v tomto nejistém čase.

Za staršovstvo sboru
Zdeněk Šorm, farář

Neděle   09:30  Bohoslužby
Pondělí   18:00  Schůzka mládeže
Úterý   14:30  Setkání starších věkem
14:30  (1. v měsíci) Koncert
19:00  Biblická hodina (mimo 2. a poslední týden)
19:00  Náboženství pro dospělé (vždy v poslední týden)
Středa   17:00  Náboženství pro předškolní děti
17:00  Náboženství pro školní děti
Čtvrtek   17:00  Konfirmandi
Rozvrh pronájmů kostela najdete zde.

Listopad 2020
Den Datum Čas Oznámení
St 25. 11. 17:00 online přenos Ekumenické slavnosti na podporu opušťěných dětí na Ukrajině
(J. Křížová, M.Kopecká, Z. Šorm, P. Vacík, hud. doprovod B. Hlavenková)